Restauracja // blow up hall


Hotel

Idea 5050

Kreatywny, a zarazem niezwykle racjonalny sposób Grażyny Kulczyk na łączenie biznesu ze sztuką.

To proste równanie opisuje nowoczesny styl prowadzenia biznesu i działań społecznych przecinających się z promowaniem kultury.

design

Awangardowy, efektownie zaprojektowany hotel, mieszczący się w zabytkowych zabudowaniach, należący do kompleksu Starego Browaru, prezentuje dzieła światowej sławy artystów. Każdy szczegół hotelu został zaprojektowany tak, by zapewnić jego gościom niepowtarzalne doznania. Blow Up Hall otrzymał nagrodę Top Hotel 2009 w kategorii Design dla najlepszych obiektów hotelowych w Polsce.

innowacje

Hotel nie ma recepcji, a pokoje nie mają numerów. Zamiast klucza goście otrzymują iPhone'a, który umożliwia odnalezienie pokoju i jego otwarcie. Dodatkowo wyposażone w informacje o Blow Up Hall, Starym Browarze i wydarzeniach kulturalnych Poznania iPhone'y, pełnią rolę wirtualnego Concierge obiektu, a ze swoimi gośćmi swobodnie wnikają w tkankę miejską.

sztuka

Film "Powiększenie" (Blow Up) Michelangelo Antonioniego, był inspiracją do powstania obiektu i interaktywnej instalacji Rafaela Lozano-Hemmera, od której każdy gość zaczyna swoją przygodę z Blow Up Hall, a to dopiero początek...

pic

22 pokoje...

...4 kategorie pokoi, bogata kolekcja dzieł sztuki, czyni Blow Up Hall 5050 miejscem wyjątkowym.

innowacje

Hotel nie ma recepcji, a pokoje nie mają numerów. Zamiast klucza goście otrzymują iPhone'a, który umożliwia odnalezienie pokoju u jego otwarcie. Dodatkowo wyposażone w informacje o Blow Up Hall, Starym Browarze i wydarzeniach kulturalnych Poznania iPhone'y, pełnią rolę wirtualnego Concierge obiektu, a ze swoimi gośćmi swobodnie wnikają w tkankę miejską.

sztuka

pic

Blow Up Hall           ZAMKNIĘTE
do 25 marca 2020r.

więcej informacji

NIEDZIELNE OBIADY 26 kwietnia 2020r.
godz. 13:00 - 17:00
   

więcej informacji
X